Certifikovaná společnost managementu kvality ISO 9001:2016
MĚNA: EUR
cz
  Váš nákupní
košík je prázdný

Kariéra

Servisní technik

Rádi byste pracovali na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA? Máte zkušenosti s údržbou a servisem výrobních zařízení? Hledáte uplatnění ve společnosti, kde si váží svých zaměstnanců a kde se budete moci dále rozvíjet? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes! Hledáme do svého servisního týmu nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK.
Pracovní náplň
* servis kompresorů, preventivní údržba, střední a generální opravy, programování frekvenčních měničů a mikroprocesorů …
* diagnostika stavu strojů u zákazníků, poradenství
* komunikace s kolegy v servisním týmu
* cestování k zákazníkům v oblasti ČR, nárazově Slovenska a EU
Požadavky
* min. SOU vzdělání ideálně technického směru + vyhláška 50
* praxi v servisní činnosti kompresorů, CNC nebo konvenčních strojů a podobně.
* zkušenost práce v oblasti pneumatiky a mechaniky
* základní znalost AJ výhodou
* řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)
* časovou flexibilitu, samostatnost, preciznost
Nabízíme
* stabilní zázemí úspěšné společnosti
* možnost odborného a profesního rozvoje
* přátelský kolektiv
* zaškolení i v zahraničí
* mobilní telefon, tablet, servisní automobil
* nástup možný ihned/dle dohody
* pracoviště Mnichovo Hradiště

Obchodní zástupce

Máte rád(a) výzvy? Chcete se dál vzdělávat? Hledáte nové vzrušující zaměstnání? Toužíte po spravedlivé odměně? Rád(a) cestujete? Pak jste našim člověkem. Vaší pracovní náplní bude prodej pístových a šroubových kompresorů včetně veškerých systémů stlačeného vzduchu, průmyslového chlazení a generátorů dusíku. Vyhledávání nových zákazníků, budování a rozšiřování dealerské sítě, prezentace a prodej produktů včetně služeb, sledování trhu a tvorba nabídek. Pro zákazníka budete partnerem.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického směru, odborné znalosti a zájem o nové technologie, praxe na pozici obchodního zástupce (výhodou), výborná práce s PC, Anglický jazyk, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení, ŘP skupiny B.
Nabízíme: Zajímavou práci, motivující finanční ohodnocení, mobilní telefon, služební automobil, vzdělávání, příjemný kolektiv, technické zázemí a stabilní prosperující společnost.
Strukturovaný životopis zašlete na email: hammer @ press-hammer.cz

Konstruktér

Hledáte zajímavou a tvůrčí práci? Přivítáme posilu týmu na pozici Konstruktér. Vaší náplní bude vývoj a konstrukce kompresorů, potrubních rozvodů včetně kompresorových stanic. Zpracování výrobní dokumentace, podpora při zadávání do výroby, spolupráce při montáži a zprovoznění.
Požadujeme: VŠ strojírenského zaměření (konstrukčních oborů) podmínkou - pozice je vhodná i pro absolventy a studenty, znalost CAD systému Solid Works, AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou, týmový hráč, pracovitost, systematičnost a energie, sebezdokonalování, spolehlivost a zodpovědnost. Praxe s konstrukcí plechových dílů, točivých strojů a sestav, znalost CAD InDesign výhodou.
Nabízíme: zajímavou a kreativní práci na úrovni, časově flexibilní – po zapracování a vzájemné domluvě práci na plný úvazek, kancelář, přátelský kolektiv, firemní akce, mobilní telefon, auto a zajímavé finanční ohodnocení!