Certifikovaná společnost managementu kvality ISO 9001:2016
MĚNA: EUR
cz
  Váš nákupní
košík je prázdný

Compack - Dokonalost je standard

Nejkompaktnější šroubový kompresor pro vaší dílnu


Compack 2 a Compack 3

Máme pro Vás podzimní nabídku. Zahájili jsme akci na šroubové kompresory Compack 2 a Compack 3 se slevou 15% + máte možnost dostat ještě 4% slevy za platbu předem. 
Tato akce platí do 31.12.2017 na veškeré varianty šroubových kompresorů Compack 2 a Compack 3, značky PRESS-HAMMER zakoupené na našem e-shopu.

Poznejte nejkompaktnější šroubový kompresor na trhu!
Tento kompresor je ideální řešení pro všechny uživatele, kteří potřebují kompaktní, spolehlivý, malý a cenově dostupný šroubový kompresor. Spotřeba energie je nižší než u pístového kompresoru se stejným výkonem a vzhledem k dlouhé životnosti jsou i náklady na údržbu velice nízké.

Díky elektronické řídicí jednotce K-Tronic 5 se stává ještě více spolehlivý,účinný a získává vlastnosti velkých šroubových kompresorů. Výhodou je antikondenzační systém, který zajišťuje i v případě malého vytížení kompresoru optimální teplotu oleje a proto je vhodný i do provozu, kde je kompresor používán nepravidelně například v pneuservisechVyhrazujeme si právo na změny.

 

Vysvětlivky:


Základní akční sleva 15% + sleva 4% za platbu předem + až 5% bonus za objem odebraného zboží
Bonus = naspořené peníze si můžete vyčerpat při dalším nákupu. Další podrobnosti o výši bonusu naleznete po založení svého účtu.


Pro nákup pokračujte zde -> NÁKUP 

Pro více info pokračujte zde -> LETÁK

Další novinky

12. Června 2018 - Veletrh FOR INDUSTRY
04. Května 2018 - Výstava na PVE EXPO Praha
08. Února 2017 - ISO Certifikace
01. Prosince 2015 - Finalista Firmy roku 2015
1 2 3

Mohlo by Vás zajímat


Na trhu jsme již od roku 1995, máme mnoho spokojených zákazníků a krátké dodací lhůty. Náš tým je složen z profesionálních odborníků a radu nebo návrh kompresorové stanice Vám poskytneme ZDARMA

 

Rychlý kontakt

 

Adresa:

PRESS-HAMMER s.r.o.
5.května 8, 295 01 Mnichovo Hradiště / Veselá

 

Telefon:

+420 326 782 088

 

Email:

info @ press-hammer.cz