Certifikovaná společnost managementu kvality ISO 9001:2016
MĚNA: EUR
cz
  Váš nákupní
košík je prázdný

O nás

Vítáme vás na nových webových stránkách firmy PRESS-HAMMER s.r.o. a zároveň nám dovolte, abychom vás krátce seznámili s historií.

Zakladatel firmy, pan Zdeněk Hammer, se generálními opravami kompresorů zabývá již od roku 1985. Své zkušenosti z minulých let využil a v květnu 1992 založil firmu PRESS-HAMMER. V prvních třech letech nabízel služby především v oblasti generálních oprav kompresorů, ale v roce 1995 zahájil spolupráci s výrobci  a svou podnikatelskou činnost rozšířil i o prodej pístových a šroubových kompresorů včetně veškerého příslušenství. Načerpané znalosti mu pomohly rychle proniknout do nových technologií a během krátké doby se stal spo­lehlivým partnerem řadě zákazníků z širokého průmyslového odvětví.

Firmu postupně rozšiřoval a v roce 2004 založil novou společnost PRESS-HAMMER s.r.o.. Ve stejném roce zakoupil také starší objekt poblíž Mnichova Hradiště, který opravil a o rok později zde otevřel novou provozovnu. 

Nové prostory nám umožnily rozšířit nabídku, zkvalitnit služby a odstartovat výrobu vlastních pístových kompresorů, které jsme počátkem roku 2009 uvedli na českém a slovenském trhu. V červnu 2013 jsme v rámci operačního programu Podnikání a inovace zahájili rekonstrukci výrobních prostor, na kterou nám byla přislíbena dotace ze strukturálních fondů EU. V nových prostorách plánujeme rozšíření stávající výroby a zahájení nové výroby šroubových kompresorů.

Mnohaleté zkušenosti našeho týmu jsou zárukou odbornosti při výběru vhodného zařízení. Nabízíme široký sortiment šroubových i pístových kompresorů pro velké firmy, řemeslné dílny i kutily, veškeré systémy stlačeného vzduchu, průmyslové chlazení, generátory dusíku, elektrocentrály a elektromotory. Navrhneme vhodná zařízení pro vaše potřeby s optimalizací nákladů na pořízení a spolehlivý provoz. 

Tyto webové stránky vám poskytnou kompletní přehled o naší nabídce a v našem webshopu si můžete vybrat a objednat zboží, které vám obratem zašleme.  

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás 

Mohlo by Vás zajímat


Na trhu jsme již od roku 1995, máme mnoho spokojených zákazníků a krátké dodací lhůty. Náš tým je složen z profesionálních odborníků a radu nebo návrh kompresorové stanice Vám poskytneme ZDARMA

 

Rychlý kontakt

 

Adresa:

PRESS-HAMMER s.r.o.
5.května 8, 295 01 Mnichovo Hradiště / Veselá

 

Telefon:

+420 326 782 088

 

Email:

info @ press-hammer.cz