Certifikovaná společnost managementu kvality ISO 9001:2016
MĚNA: EUR
cz
  Váš nákupní
košík je prázdný

Služby

 

Firma PRESS-HAMMER s.r.o. poskytuje také služby potřebné k chodu kompresoru, vedení stlačeného vzduchu a všeho potřebného k práci se vzduchem. Mnohaleté zkušenosti našeho týmu jsou zárukou odbornosti při výběru vhodného zařízení. Nabízíme široký sortiment šroubových i pístových kompresorů pro velké firmy, řemeslné dílny i kutily, veškeré systémy stlačeného vzduchu, průmyslové chlazení, generátory dusíku, elektrocentrály a elektromotory. Navrhneme vhodná zařízení pro vaše potřeby s optimalizací nákladů na pořízení a spolehlivý provoz.

 

Služby které poskytujeme: 

 

     

Vibrodiagnostika
kompresoru

Základním cílem sledování vibrací rotujících strojů je poskytnutí informací o provozním a technickém stavu zařízení za účelem zabezpečení strategického plánování a řízení údržby. Nedílnou součástí uvedeného procesu se tak stává především hodnocení stavu a průběhu vibrací za dobu dosavadního provozu.
 

Diagnostika frekv. měničů

Služba Program odborné péče o elektrické pohony přinese zákazníkovy profesionální přístup k údržbě a servisu frekvenčních měničů, zvýší spolehlivost elektrických pohonů s frekvenčními měniči a pomůže snížit spotřebu elektrické energie.


 

Spouštění motorů
- softstartéry

Motorový softstartér je zařízení používané v elektrotechnice, které má za cíl dočasně krátkodobě omezit krouticí moment a snížit zatížení u asynchronních motorů při jejich spouštění. Tato zařízení umožňují měkké spuštění motoru neboli softstart, který eliminuje namáhání mechanických částí motoru (hřídele atd.) a zabraňuje výkyvům elektrického napětí v distribuční síti. Softstartéry bývají často používány jako alternativa k frekvenčním měničům.

Měření úniku
vzduchu

Průmyslová ultrazvuková diagnostika je silný nástroj pro preventivní a prediktivní údržbu. V kombinaci s termodiagnostikou umožní dokonalou péči o základní prostředky výrobce, významnou měrou přispívá k prodloužení životnosti strojů a zařízení a pomáhá při hledání energetických úspor ve výrobních technologiích.
 

Více info Více info Více info Více info

 

 

 
 
 

Široká nabídka náhradních dílů na kompresory

 

 Chcete znát bližší informace? 

 

 

Tlakové spínače Condor

 Chcete znát bližší informace? 

Mohlo by Vás zajímat


Na trhu jsme již od roku 1995, máme mnoho spokojených zákazníků a krátké dodací lhůty. Náš tým je složen z profesionálních odborníků a radu nebo návrh kompresorové stanice Vám poskytneme ZDARMA

 

Rychlý kontakt

 

Adresa:

PRESS-HAMMER s.r.o.
5.května 8, 295 01 Mnichovo Hradiště / Veselá

 

Telefon:

+420 326 782 088

 

Email:

info @ press-hammer.cz